حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نحوه پرداخت هزینه سفارشات

نحوه پرداخت سفارشات در فروشگاه اینترنتی بلبرینگ

پرداخت اینترنتی

کاربران فروشگاه اینترنتی بلبرینگ ، پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه اینترنتی به صورت موفق و دریافت ایمیل و پیامک، سفارش آن ها به صورت خودکار ثبت شده و به مرحله پردازش تغییر می یابد و به صورت خودکار کالا آماده ارسال می گردد ، بنابراین نیازی به اطلاع رسانی مبنی بر پرداخت موفق وجود ندارد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث افزایش سرعت پردازش سفارش و زودتر تحویل گرفتن کالا توسط شما می باشد، در ضمن برای سفارشات بالای بیست میلیون ریال حتما مبلغ سفارش باید به صورت اینترنتی پرداخت شود

گفتنی است هنگام دریافت سفارش به همراه داشتن یک مدرک شناسایی معتبر جهت تسریع دریافت سفارش الزامی می باشد.

چگونگی پرداخت اینترنتی

جهت سهولت کاربران عزیز فروشگاه اینترنتی بلبرینگ، آموزش تصویری چگونگی پرداخت برای شما شرح داده شده است:

جهت انجام پرداخت اینترنتی نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید. جهت انجام پرداخت به اطلاعات زیر نیاز می باشد:

۱) شماره کارت

۲) رمز دوم کارت (PIN2)

۳) کد اعتبار سنجی دوم  CVV2

۴) تاریخ انقضای کارت

آموزش پرداخت اینترنتی - مرحله2

آموزش پرداخت اینترنتی - مرحله 3

آموزش پرداخت اینترنتی - مرحله 5

آموزش پرداخت اینترنتی - مرحله 6

آموزش پرداخت اینترنتی - مرحله 7

آموزش پرداخت اینترنتی - مرحله 8

کارت به کارت

در صورتی که مایل هستید مبلغ سفارش را به حساب بانکی ما واریز نمایید ، می توانید از طریق شماره حساب های دریافت شده در صفحه تسویه حساب، تسویه حساب خود را انجام دهید، لازم به ذکر است پس از انتقال وجه به صورت کارت به کارت ، لطفا شماره پیگیری ، شماره سفارش در سایت و همچنین ۴ رقم آخر کارت خود را به ایمیل [email protected] ( امور مالی ) ارسال فرمایید؛ لازم به ذکر است تا زمان تسویه حساب، امکان ارسال سفارش وجود ندارد و پس از تایید واحد مالی سفارشات شما در اسرع وقت انجام خواهد شد. پیشنهاد ما به شما این است که جهت تسریع در امور ارسال سفارش، سفارشات خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.

جهت مشاهده رویه های ارسال سفارش کلیک کنید.

X