حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نحوه ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارش

پس از ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی بلبرینگ، سفارش شما نهایتا تا سه روز کاری، برای شما ارسال خواهد شد، همچنین در شهرستان ها هم نهایتا تا ۵ روز کاری ارسال خواهد شد؛ اما در روز های شلوغ و پر ازدحام که ترافیک سنگینی وجود دارد، احتمال منتقل شدن ارسال سفارش به روز آینده وجود دارد، کلیه اتفاقات و احتمالات از طریق تماس تلفنی به کاربر اطلاع رسانی می شود، بنابراین لطفا شماره تماس خود را به صورت صحیح وارد فرمایید. لازم به ذکر است که در روز های زیر هیچ گونه ارسال ، پشتیبانی و … وجود ندارد :

۱۳ فروردین
۱۴ خرداد
۲۸ شهریور (تاسوعای حسینی)
۲۹ شهریور (عاشورای حسینی)
۸ آبان (اربعین حسینی)
۱۶ آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
۲۲ بهمن

تهران

سفارش ها در شهر تهران تا نهایتا سه روز کاری برای مشتری ارسال می گردد ، لازم به ذکر است که قبل از ارسال با مشتری تماس گرفته شده و از وی جهت ارسال سفارش تاییدیه حاصل خواهد شد.

ارسال سفارشات بالای دو میلیون ریال به شما مشتریان عزیز در شهر تهران رایگان می باشد

در صورت وجود هرگونه مشکل در ارسال کالا، با مشتری تماس گرفته شده و سفارش را برای روز دیگر رزرو، خواهد شد.

تبریز، کرمانشاه، قم، یزد، قزوین، زنجان، اردبیل، گرگان، ارومیه، اراک، خرم آباد

سفارش ها در استان های مذکور تا نهایتا ۵ روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

کرج

سفارش ها در استان های مذکور تا نهایتا ۵ روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

مشهد، اهواز، شیراز، کرمان، بندرعباس، زاهدان

سفارش ها در استان های مذکور تا نهایتا ۵ روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

اصفهان

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده می شود. شهرهای اصفهان، شاهین‌شهر، نجف‌آباد و بهارستان تحت پوشش سرویس پستی بلبرینگ هستند.

گیلان

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده می شود. شهرهای رشت، انزلی، لاهیجان،کوچصفهان، لنگرود، آستانه اشرفیه و خمام شامل این طرح می‌شوند.

مازندران

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده می شود. شهرهای ساری، بابل، آمل، رامسر، قائم‌شهر، نکا، بهشهر، بابلسر، فریدونکنار، محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، عباس‌آباد، تنکابن، نشتارود، کلارآباد، سلمان شهر، جویبار، سرخرود، رویان، رستم‌کلا و نکا شامل این طرح می‌شوند.

همدان

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده می شود. شهرهای همدان، ملایر و نهاوند شامل این طرح می‌شوند.

نکات ارسال و تحویل سفارشات

– در رابطه با سرویس پستی بلبرینگ، لازم به ذکر است که ماموران پستی فروشگاه اینترنتی بلبرینگ موظف هستند که کالا را درب منزل شما برسانند ، اما با توجه به اینکه برخی از مدیران ساختمان ها و ساکنان ساختمان ها از طریق سیستم ثبت شکایات بلبرینگ ، اعتراض کردند و گفته اند که ماموران پستی وارد ساختمان نشوند و درب منزل منتظر مشتری باشند، بنابراین از شما خواهشمند هستیم که سفارشات خود را درب منزل دریافت کنید و از ماموران پستی درخواست ورود به ساختمان را ندهید.

– تحویل رایگان فقط شامل سفارشات بالای دویست هزار تومان ( در استان تهران و در سایر استان ها بالای چهارصد هزار تومان ) می باشد.

– هزینه ارسال سفارشات تحت پوشش سیستم پستی بلبرینگ می باشد و برای سایر مناطق از طریق سیستم پستی محاسبه می گردد.

X